Ślub w Toskanii – Kasia i Daniel

utworzone przez | gru 13, 2021 | Ślub na głowie | 0 komentarzy

10.09.2021

Ta data dłuuuugo zostanie mi w pamięci. Wówczas Kasia i Daniel postanowili przyrzec sobie miłość na zawsze w magicznych zakątkach Toskanii. Ich piękną wizję tego Wielkiego Dnia pomogli im spełnić Klaudia i Patryk – czyli super duet Talk About Love ! Wszystko było na najwyższym poziomie, tak aby Dwójka Zakochanych mogła cieszyć się swoim szczęściem wśród swoich najbliższych!

Także przenosimy się za sprawą zdjęć do tych cudownych chwil. Zapraszam Was na mały skrót Toskańskiego Ślubu Kasi i Daniela w gronie najbliższych!

Przygotowania i przyjęcie miały miejsce w takiej malowniczej wilii położonej tuż przy samym morzu. Roztaczał się stamtąd niesamowity widok, który każdemu zaparłby dech. Szum morza, zielone okiennice i ten widok!

Oczywiście nie mogło zabraknąć sprawcy całego zamieszania!
Zawsze, jeśli oczywiście czas na to pozwoli zabieram każdego z Was na szybkie portrety.

Po przygotowaniach przyszedł czas na „First look” – czyli chwila pierwszego zobaczenia się tego wyjątkowego dnia. Podkreślam to na każdym kroku – to moment tylko dla Was. Na przytulenie się, wyszeptanie paru słów sobie do ucha, ostatni oddech przed ceremonią.

Kasia i Daniel spotkali się przy morzu (zabawne jest to, że poznali się także w takich okolicznościach). Daniel czekał na swoją narzeczoną wśród porannych fal.

Po First look przyszedł czas na błogosławieństwo, które pozwolę sobie zostawić w folderze „wzruszenia”. Powiem jedynie, że odbyły się przy willi i były pełne łez, które nawet u najtwardszego „zawodnika” się pojawiły.

Czas na słynne:

„TAK”!

Oddalone całkiem sporo kilometrów od magicznej willi. Przenosimy się w samo serce Toskanii, do urokliwego kościółka, w którym Kasia i Daniel będą ślubować. Ślub odbył się w języku polskim! Zgadza się, księdzem był Polak, który mieszka we Włoszech już od ok 20 lat!
Talk About Love także tym się zajęli!

Jako, że „czas nas nie gonił” – po zdjęciach grupowych wybraliśmy się na mini sesję. Najpierw przy pięknej ścianie kosciółka, a następnie na cyprysy (Droga Gladiatora!), które podpowiedział nam ksiądz!

Zabawa toczyła się dalej i z pewnością wszyscy świętowali do białego rana!

Cieszę się, że mogłam mieć swój mały udział w tych pięknych chwilach i stworzyć dla Kasi i Daniela pamiątkę z ich Wielkiego Dnia.

Pokażę Wam kto stał za organizacją we własnej osobie:

Talk About Love – Klaudia I Patryk! Więc jeśli Wy także marzycie o ślubie we Włoszech, w Toskanii – zostawiam Wam namiary na tą dwójkę. Zresztą wchodząc na Ich www zobaczycie, że takie cuda potrafią także mieć- dzięki Ich pracy- miejsce także w Polsce!

Dajcie znać, czy Wy także myślicie nam Waszych Wielkim Dniem właśnie w takich okolicznościach!

You may Also Like..

Magda & Adrian || Ślub w kiszukówce

Magda & Adrian || Ślub w kiszukówce

Żeby opowiedzieć tą historię od początku musimy cofnąć się do października 2020. To właśnie wtedy ta dwójka kochanych osób przyjechała do mnie z samego wschodu naszego kraju, aż do zachodniopomorskiego (stamtąd pochodzę i byłam akurat w rodzinnym domu). Wybraliśmy się...

Ania & Krzysiu

Ania & Krzysiu

[vc_row][vc_column][eltdf_elements_holder holder_full_height="no" number_of_columns="one-column" switch_to_one_column="" alignment_one_column=""][eltdf_elements_holder_item item_padding="0 30px" item_padding_680="0 0 0 0"][vc_column_text] 17 października 2020 r....

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I´m Shirley MacLaine

Delenit perfecto ne mel, facete utamur in mea, cum ceteros fuisset repudiandae eu. Delenit omittam philosophia per ea, eos te omnium discere. Nam adhuc percipit et. Viris comprehensam quo ea.

CATEGORIES

Grab the Photography Business Blueprint

Dragée lemon drops sweet roll liquorice ice cream gummi bears jelly-o danish. Chocolate bonbon cake chocolate cake cheesecake tart lemon drops.